Hory 2014

Ahoj všem,

vůbec se nechci stát organizátorem čehokoliv :-) , ale protože se zima ptá, kam o jarních prázdninách pojedeme a nikdo jí neodpovídal, podařilo se nám na poslední chvíli zamluvit chatu Cihelny na Zadově. Už jsme tam byli, má dobrou polohu pro běžky i sjezdovky i válení na stráni a hlavně dostatečnou kapacitu pro naši smečku. Cenově je v dnešní době velmi příznivá – 390,- Kč za osobu a den s plnou penzí. Je to cena jednotná pro sportovní kolektivy, další slevu na děti usmlouvají jen rodiny s miminky bez nároku na lůžko a stravu ze společného talíře. Výhodou je i blízkost domů, běžkařský stadiónek na Churáňově nebo sedačková lanovka kousek pod chatou. V chatě s námi bude ještě nějaká budějovická škola, ale ubytování se rozdělí tak, abychom měli co nejvíc soukromí a svého prostoru. Podívejte se na webovky chaty.

Píšu stručné informace, víc můžete přímo s majitelem nebo trošičku přese mě:

Ubytování: viz web chaty, pokoje domluvíme po přihláškách všech. Je to takové školní kurzové, žádný velký luxus, ale pohodlné. Vzhledem ke vzdálenosti se klidně zajeďte podívat. Některé pokoje se sprchou.

Termín: jarní prázdniny So-So, tedy 22.2. – 1.3. 2014

Cena: 390,- Kč za osobu a den, včetně dětí, s plnou penzí

Stravování: plná penze, polopenzi možno za 370,- , takže se nevyplatí. Možno balíčky, my zvažujeme, že bychom si nechali obědy do jídlonosičů. V chatě není kuchyňka. Jídlo bylo takové školní, většině chutnalo…

Sjezdovky všude okolo, malá asi 100 metrů. Stopy na Churáňově, jezdili jsme skibusem nebo vlekem, nebo pěšky asi 10 minut.

Program: běžky  i sjezdovky, děti v partě běžkují raději a lépe. Nejsou určeni žádní trenéři, spíše se střídáme v doprovodu menších dětí a běhání s velkými. Společné hraní, kytary a jiné večerní příjemnosti předpokládáme :-)

Přihlášky: přes mail majiteli s heslem OB J. Hradec do konce října a co nejdříve na info@chatacihelny.cz

Platby: zálohy do půlky listopadu 2013 po dohodě s majitelem

Tereza

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.