Trénink, Dřevo, 4.9.2018

Trénink v dalších kouzelných pasážích mapy Dřevo. Po jarních černo-hnědých tvarech tentokrát zelená a ještě zelenější. Ale kromě jedné menší pasáže se jedná o zelenou, která zase tolik nepíchá, resp. do ostružiní vás nikdo nutit chodit nebude.

Shromaždiště: Louka u silničky mezi Malíkovem nad Nežárkou a Novou Vsí, viz mapa. Parkujte na parcele č. 2556, KÚ 643670 (Malíkov nad Nežárkou) (bod 1 na mapě). Ze silnice odbočíte u velkého dřevěného kříže, který je viditelný při příjezdu od Malíkova, bod 2 na mapě. Při příjezdu od Nové Vsi jedete dlouho lesem, potom je pole, následuje menší remízek s chatrčí a na konci remízku točíte doprava na louku. Dále jedou všichni po kraji louky podél remízku.

Starty: Možnost startu již od 15:30, poslední start v 16:45, elitní běžci mohou případně odstartovat i o chvíli později. Sběr kontrol započne nejpozději v 18:00. Mějte na paměti, že směrný čas vítěze kategorie A je (40 –) 50 minut a ne každý je vítězem 🙂

Parametry (kosmetické změny vyhrazeny):

A    4 950 m    21 kontrol
B    3 730 m    15 kontrol
C    2 400 m    11 kontrol
D    2 400 m    10 kontrol

Převýšení pro všechny zcela zanedbatelné. Pokud si neodběhnete na dodatečný kondiční trénink do Moravova lomu, potkáte nejvýše 3 vrstevnice.

Orientační obtížnost kategorie B je víceméně totožná s obtížností kategorie A, tj. je elitní (ale kratší). Obtížnost kategorie C cca na úrovni DH12.

Kategorie C a D jsou sice stejně dlouhé, ale až na několik málo míst vedou jinudy.

Upozornění: Kategorie C a D mají na první kontrolu povinný postup po fáborkách (červenobílé mlíko). Poslední kontrola kategorie D je shodná s první kontrolou a postup z ní do cíle opět povinně po fáborkách. Resp. možno postupovat i mimo fáborky (= hustníkem), ale neběhejte po poli a to ani po jeho okraji. Pokud tak učiníte, budete mimo jiného fotograficky zaznamenáni na neznámém místě. Tak ať nemá majitel fotopasti problém s GDPR.

Popisy, kontroly: Popisy na okraji mapy, lze případně před startem odstřihnout a vložit do popisníku. Kódy kontrol s krabičkami budou souhlasit s kódy v popisech (pokud to nespletu při roznosu). Kategorie A a B mají všechny kontroly s krabičkou. Kontroly, které nejsou současně součástí tratí C nebo D však budou pouze na našem tréninkovém stojanu (s placatým reflexním lampionem). Na ostatních kontrolách bude i lampion (větší papírový Česká státní pojišťovna). Kategorie C a D mají mnohé kontroly bez krabičky, tam bude naopak jenom lampion, ražení dotykem objektu, na němž je lampion umístěn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.