Závody sekce OB ČSOS 2013

Podle typu akce

Chronologicky:

24. 3. Český pohár štafet, Česká liga klubů …………………………………. PHK Vysoká n.L.

6. 4. Žebříček B-Morava (M Moravy) – klasická trať …………………. KSU Hrabenov

7. 4. Český pohár štafet, Česká liga klubů …………………………………. KSU Hrabenov

20. 4. Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB…………………… SJC Dolní Bousov

8. 5. Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, SC, ŽA…………… LPU Chrudim

11. 5. Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava – klasická trať … ZBM Kramolín

11. 5. Žebříček B-Čechy – klasická trať ………………………………………. DKL+SLA Janov

12. 5. Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava – krátká trať …… ZBM Kramolín

12. 5. Žebříček B-Čechy – krátká trať …………………………………………. DKL+SLA Janov

18. 5. Žebříček B-Morava – klasická trať…………………………………….. MOV Štramberk – Libotín

19. 5. Žebříček B-Morava – krátká trať……………………………………….. MOV Štramberk – Libotín

25. 5. Sprint cup, žebříček A – sprint ………………………………………….. VRB Karlova Studánka

25. 5. Český pohár štafet, Česká liga klubů …………………………………. VRB Vrbno p.P. – Mnichov

26. 5. Český pohár štafet, Česká liga klubů …………………………………. VRB Vrbno p.P. – Mnichov

1. 6. Žebříček B-Čechy – klasická trať ………………………………………. PZR Bohdalec

1. 6. Žebříček B-Morava – klasická trať…………………………………….. ZLH Mikulovice

2. 6. Žebříček B-Čechy – krátká trať …………………………………………. PZR Bohdalec

2. 6. Žebříček B-Morava – krátká trať……………………………………….. ZLH Mikulovice

5. 6. Celostátní finále přeboru škol …………………………………………… KTA Planá nad Lužnicí

15. 6. Český pohár, žebříček A, žebříček B-Čechy – klasická trať ….. LPM Mezholezy

16. 6. Český pohár, žebříček A, žebříček B-Čechy – krátká trať …….. LPM Mezholezy

22. – 23. 6. Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, ČP, ŽA ……. SSU Kunčice, chata Junior

7. 9. Český pohár štafet, Česká liga klubů …………………………………. SRK Hradisko

7. 9. Sprint cup, žebříček A – sprint ………………………………………….. SRK Rychnov n.Kn.

8. 9. Český pohár štafet, Česká liga klubů …………………………………. SRK Hradisko

14. 9. Český pohár, žebříček A, žebříček B-Čechy – klasická trať ….. DKP Šemanovice

14. 9. Žebříček B-Morava – klasická trať…………………………………….. SKM Tesák

15. 9. Český pohár, WRE, žebříček A, žebříček B-Čechy – kr. trať… DKP Šemanovice

15. 9. Žebříček B-Morava – krátká trať……………………………………….. SKM Tesák

21. – 22. 9. Mistrovství a Veteraniáda ČR na klas. trati, WRE, ČP, ŽA ASU Rejvíz

28. 9. Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK……………… TJN Jablonec n.N. – Břízky

29. 9. Mistrovství ČR družstev a oblast. výběrů žactva, ČLK……. TJN Jablonec n.N. – Břízky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.