26. 8. 2019 - Interkompas 45, POŘADATELÉ – AKTUALIZOVÁNO!!!

Je tady poslední verze seznamu prací a pracovníků, kteří jsou k nim přiděleni. V rozpise najdete jak harmonogram prací na všechny dny, tak místo, kde má činnost probíhat a případně vedoucího, ke kterému se máte hlásit. Jak už psal Arnošt v předchozím příspěvku – pokud zde najdete své jméno v době, kdy nebudete k dispozici, ihned se prosím ozvěte v komentářích pod tímto článkem!

A naopak – pokud zde své jméno marně hledáte, máte čas a chtěli byste pomoci, dejte nám vědět také. Stále hledáme obsluhu parkoviště v pátek (od 10:00), pomocníka(y) na odvoz stolů a lavic ve čtvrtek od 14:00 (dopravu zajistíme, raději silného muže).

Ve čtvrtek od 16:00 stavíme zázemí na Bílé skále i na Hejlíčku, tady budeme potřebovat pomoc také. V pátek od 16:00 budeme zázemí na Hejlíčku dostavovat. V sobotu se budou hodit další ruce na Hejlíčku v bufetu…

(alespoň) pracovníci, uvedení v rozpise, si povinně přečtou POKYNY. Bude probíhat namátkové testování jejich znalostí a nejlépe připravený člen oddílu bude odměněn pochvalou.

Jinak platí následující místa a časy, kde se lze hlásit o práci v případě, že nejste nikde uvedeni a ani jste se nepřihlásili:

Čtvrtek 29.8.16:00 Hejlíček i Bílá skála
Pátek 30.8. 10:30 Bílá skála
Sobota 31.8.7:30 Hejlíček
Neděle 1.9.7:30 Bílá skála

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 1. karolína :

  Já bych mohla taky klidně v pátek a sobotu, a mamka jen v sobotu pomoct na závodech. Karolína Šerhaklová

  • Jirka :

   Pokud se v pátek dostaneš na Bílou skálu, budeme rádi. Můžeš jet s námi, vyrážíme z Nežárecké 216 v 8:30. Pokud si to nestihneš přečíst, zkus Terezu, nebo kohokoliv z oddílu.

 2. Dana :

  Super přehledné! 🙂

 3. Jirka :

  Kdo jedete autem stavět zázemí ve čtvrtek na Bílou skálu nebo na Hejlíček a máte volná místa, nabídněte je prosím tady v komentáři, aby se tam dostali i ti, kteří nemají automobil k dispozici. Samozřejmě i další dny. Díky.

 4. Iva :

  Já vidím, že v pátek po ukončení startu bych měla být ještě na prezentaci. Pokud by to nevadilo, raději bych pomáhala Janině, která bude dělat 100 porcí těstovinového salátu (abychom to do rána stihly). Ještě nabízím pomoc mojí ségry, nejlépe do stánku s jídlem a jejího kámoše pomoc s bouráním arény na Hejlíčku apod.

  • Jirka :

   Na páteční prezentaci být nemusíš, bude tam lidí dost.
   Pracovníci do stánku se určitě budou hodit (velí Alena N. a PIvan) a na bourání arény taky.