26. 8. 2019 - Interkompas 45, POŘADATELÉ – AKTUALIZOVÁNO!!!

Je tady poslední verze seznamu prací a pracovníků, kteří jsou k nim přiděleni. V rozpise najdete jak harmonogram prací na všechny dny, tak místo, kde má činnost probíhat a případně vedoucího, ke kterému se máte hlásit. Jak už psal Arnošt v předchozím příspěvku – pokud zde najdete své jméno v době, kdy nebudete k dispozici, ihned se prosím ozvěte v komentářích pod tímto článkem!

A naopak – pokud zde své jméno marně hledáte, máte čas a chtěli byste pomoci, dejte nám vědět také. Stále hledáme obsluhu parkoviště v pátek (od 10:00), pomocníka(y) na odvoz stolů a lavic ve čtvrtek od 14:00 (dopravu zajistíme, raději silného muže).

Ve čtvrtek od 16:00 stavíme zázemí na Bílé skále i na Hejlíčku, tady budeme potřebovat pomoc také. V pátek od 16:00 budeme zázemí na Hejlíčku dostavovat. V sobotu se budou hodit další ruce na Hejlíčku v bufetu…

(alespoň) pracovníci, uvedení v rozpise, si povinně přečtou POKYNY. Bude probíhat namátkové testování jejich znalostí a nejlépe připravený člen oddílu bude odměněn pochvalou.

Jinak platí následující místa a časy, kde se lze hlásit o práci v případě, že nejste nikde uvedeni a ani jste se nepřihlásili:

Čtvrtek 29.8.16:00 Hejlíček i Bílá skála
Pátek 30.8. 10:30 Bílá skála
Sobota 31.8.7:30 Hejlíček
Neděle 1.9.7:30 Bílá skála

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.